Vekil Uzkurt'tan Müjdeler Peş Peşe Geliyor!

Ak Parti Niğde Milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt geçtiğimiz günlerde Niğde'nin Bor ilçesine verdiği Organize Sanayi Bölgesi müjdesinin üzerinden kısa sürede geçmesinin ardından bugün Niğde halkına Niğde Organize Sanayi Bölgesine ek alan müjdesini verdi.

Vekil Uzkurt iddialı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi ve ilimize yaptığı yatırımlarla ilgili yaptığı açıklamada; "Niğdemiz için çalışıyor, değer katmaya devam ediyoruz. İlgili Bakanlıklarımızla görüşmelerim neticesinde ilimize yeni bir Organize Sanayi Bölgesi kurulmasının onayını almış bulunmaktayız. 300 hektar alana kurulacak olan Niğde Organize Sanayi Bölgemizin ek alanının hayırlı olmasını diliyor, ilimize ve ülkemize bereketli ve başarılı günler getirmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Ak Parti Niğde Milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt Niğde için elini taşın altına koymaya devam ediyor Niğde'yi kalkındırma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Vekil Uzkurt yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek Niğde'de istihdamı artırmak ve ekonomiyi kalkındırmak adına yürüttüğü projelerin müjdesini verdiği açıklamasında ;"Önceki hafta Bor ilçemize  kurulacak olan Organize Sanayi Bölgemizin onayı, bugün de Niğde’mize kazandırdığımız yeni ilave Organize Sanayi Bölgesi ile ilimizin istihdamına önemli katkı sağlamış ve ilimizin sanayi ve ekonomisine büyük ivme kazandırmış olacağız. İlimize yapılacak proje ve yatırımlar için elimizi taşın altına koyuyor, hemşehrilerimizin emanetine sahip çıkıyoruz. Sadece Niğde’mize yatırım için çalışır, katma değerli projeleri kazandırmak için koşarız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bizi izlemeye devam edin." dedi.