“Sadece Niğde’nin Değil, Türkiye’nin En Önemli Projelerini Hayata Geçiriyoruz”

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Müzehher Belma Erdoğan ve Semiha Ekinci, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i ziyaret etti. Niğde Belediyesi’nin hizmetleri ve yeni projeleriyle ilgili olarak Erdoğan ve Ekinci’yi bilgilendiren Başkan Özdemir, konuklarına Gümüşler Manastırını da gezdirdi.

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Niğde’ye ilk ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Müzehher Belma Erdoğan ve Semiha Ekinci’nin Niğde’deki ilk durakları AK Parti İl Başkanlığı oldu.

Ak Parti İl Başkanlığında İstişare Toplantısı

Erdoğan ve Ekinci, AK Parti Niğde İl ve İlçe Başkanlıkları ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlıklarının yönetici ve üyelerinin yanı sıra Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’in de katılımıyla gerçekleştirilen İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Müzehher Belma Erdoğan ve Semiha Ekinci, daha sonra Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti Niğde İl Başkanı Mustafa Özdemir, Merkez İlçe Başkanı Hacı Mehmet Eren, Gençlik Kolları Başkanı Onur Olça, Kadın Kolları Başkanı Nurdan Özkul ile Niğde Belediyesi Başkan Yardımcıları da hazır bulundu.

 

Türkiye’nin En Önemli Projeleri Niğde’de Yürütülüyor

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Erdoğan ve Ekinci’ye, Niğde’de yapılan ve önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek projelere ilişkin bilgi aktarımı yaptı.

Niğde’de başta Kale ve Çevresi Koruma ve Yenileme Projesi, Eski Sanayi Sitesi Kentsel Yenileme Projesi olmak üzere çok sayıda devasa projelerin startının verildiğini belirten Başkan Özdemir, bu projelerin hem bütçeleri hem de kapsadıkları alan olarak sadece Niğde’nin değil, Türkiye’nin en önemli projeleri arasında yer aldığına dikkati çekti.

Park halindeki araca  çarpıp kaçtı Park halindeki araca  çarpıp kaçtı

Konuklar Niğde’ye Hayran Kaldı…

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, konuklarına kentin tarihi ve turistik yöreleri arasında yer alan ve Gülen Meryem Ana freski ile ünlü Gümüşler Manastırı’nı da gezdirdi.

Niğde ziyaretlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Müzehher Belma Erdoğan ve Semiha Ekinci, Niğde’nin hem tarihi, turistik ve doğal güzellikleri açısından hem de şehircilik açısından önemli gelişmeler kaydettiğini gördüklerini belirterek, hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e teşekkür ettiler.