Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7. Grupta Akşehirspor’u 2-0 mağlup ederek rakibinden liderliği devralan Niğde Belediyespor’un teknik heyet ve futbolcularını tebrik etti.

Tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarlara da teşekkür eden Başkan Özdemir, “Niğde Belediyespor’umuzu en iyi noktalara taşımak için desteğimiz artarak devam edecek” dedi.

Başkan Özdemir’e Tribünlerden Yoğun İlgi

Belediye Başkan Emrah Özdemir, yoğun programına rağmen, Niğde Belediyespor’un Akşehirspor’u konuk ettiği Niğde Ömer Halisdemir Kampüs Stadı’ndaki önemli karşılaşmayı, tribünde taraftarlarla birlikte izledi.

Statta taraftarların yoğun ilgi ve sevgi gösterisiyle karşılaşan Belediye Başkan Emrah Özdemir, 90 dakika boyunca, taraftarlarla birlikte kırmızı-lacivertli ekibe tezahüratta bulundu.

Bu Takımı Uçuracağız

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, rakibini 2-0 mağlup ederek liderlik koltuğuna yeniden oturan Niğde Belediyespor’lu futbolcular ve teknik heyeti tebrik etti.

Tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarlara da teşekkür eden Niğde Belediye Başkan Emrah Özdemir, karşılaşmanın ardından taraftara hitaben yaptığı konuşmada, “Bu takımı uçuracağız, taraftarlarımızı da uçuracağız. Niğde Belediyespor’umuzu en iyi noktalara taşımak için desteğimizi artırarak devam edeceğiz” diye konuştu.

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, 25 Şubat Pazar günü oynanan Niğde Belediyespor-Akşehirspor maçı öncesinde, Taraftarlar Grubu Lideri Adem Karadeveli ve kırmızı-lacivertli takıma gönül veren taraftarları da Niğde Belediyesinde ağırlamıştı.