Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Grupta mücadele eden Niğde Belediye Futbol Spor Kulübü ara transfer döneminde yaptıkları 3 takviye ile ligin ikinci yarısında hedeflerinin lider olarak ligi bitirip bir süt lige çıkmak olduğu belirtildi.
Niğde Belediyespor olarak hedeflerinin bir üst lig olduğunu belirten Niğde Belediye spor teknik direktörünü Ahad Kömürlüoğlu, “Niğde’nin 3.'ncü ligde bir takım yok. Başladığımız günde bunu söyledik. Bu ile profesyonel bir takım yakışır. Bizler yönetici olarak, takımızı profesyonel ligde görmek istiyoruz. İlk günden beri oyuncularımıza hep bunu aşıladık ve İlk yarıda grubu lider bitirdik. Ligin sonu da bur da tamamlayarak, takımı profesyonel lige taşımak istiyoruz” dedi. 
Ligin ikinci yarıda yeni transferlerle takımız daha güçlü olacak
Yapılan transferler ile hedeflerinin profesyonel lige taşımak olduğunu ifade eden Kömüroğlu; “ Niğde Belediyespor olarak ligin ilk yarısını taraftarlarımızın da destekleriyle ligi lider olarak bitirdik. Ara transfer döneminin açılmasıyla birlikte Belediyespor olarak Hüseyin, Tunahan ve Furkan’ı transfer ettik. Şuanda bir 8 numara arayışlarımız var ve 8 numarayı da transfer ettiğimiz de transfer sezonunu kapatacağız. Bu oyuncuların takımla kaynaşmasının tamamlandığını ikinci yarıyı da birinci sırada tamamlamayı hedeflemekteyiz. Bizi deplasmanda olsun kendi sahamızda olsun hiç yalnız bırakmayan taraftarlarımıza desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim. taraftarlımız ilk yarıda olduğu gibi ikinci yarıda da bizlere desteklerini esirgemezlerse Niğde Belediyespor olarak önümüzdeki yıl 3 ligde mücadele etmeyi düşünüyoruz”dedi.