MHP Niğde Milletvekili Cumali İnce yeni yıl mesajı yayınladı . Mesajında ince ;”
Aziz ve kıymetli hemşehrilerim bir yılı daha geride bırakarak hep birlikte 2024 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz.
Öncelikle 2024 yılının siz kıymetli hemşehrilerimizle birlikte aziz milletimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100'üncü Yılına kavuştuğumuz ve geride bırakmak üzere olduğumuz 2023 yılında ülkemiz çok zorlu bir dönemden geçti. Asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi başta olmak üzere iklim değişiklikliğinin yol açtığı ve ülkemizin çeşitli yerlerinde yaşanan birçok felaketlerde ve özellikle son dönemde vatan savunmasında birçok evladımızın PKK'lı hain terör örgütlerince şehit edilmesiyle büyük acılar yaşadık. Bu nedenle öncelikle 2023 yılı içinde deprem ve doğal afetlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımız ile vatan topraklarını müdafaa ederken şehadete yürüyen kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet ailelerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.

Türkiye olarak yaşadığımız bütün bu olumsuzlukları çok şükür Yüce Allah'ın yardımları, devletimizin gücü ve aziz milletimizin de desteği ve gayretleriyle atlatıp "Büyük ve Güçlü Türkiye" hedefine doğru yol almaya devam ettik.
Rabbim ömür verdikçe ve siz kıymetli hemşehrilerimiz destek verdikçe bizler de şehrimize ve ülkemize her daim hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Bu duygular içinde; 2024 yılının bütün hemşehrilerimiz için hayal ettikleri, mutlu, huzurlu ve güven dolu müreffeh bir yıl olmasını temenni ediyor; aziz milletimizin yeni yılını kutluyorum” ifadelerini kullandı