BAL Ligi 7. Grupta mücadele eden  Karaman GençlerbirliğiAkşehirspor arasında Pazar günü oynanan karşılaşma için şok bir iddia ortaya atıldı. İddianın arka planı ıspatlanırsa Niğde Belediye tekrar Liderliğe yükselebilir.

Niğde Belediyespor yönetimi, TFF kararlarını eleştirdi Niğde Belediyespor yönetimi, TFF kararlarını eleştirdi

HAKEM ODASINDA NELER OLDU

Karaman Gençler birliği Başkanı Eyüp Boynukalın, Grupta mücadele eden  Karaman Gençlerbirliği – Akşehirspor arasında Pazar günü oynanan karşılaşma için şok bir iddia ortaya attı. Boynukalın sosyal medya hesabından yaptığı iddia edilen açıklamasında şunları dile getirdi.

Takımımızın hiçbir iddiası olmamasına rağmen rakibimizin şampiyonluk adaylarından birisi diyen Eyüp Boynukalın yaşanılanları şu şekilde anlattı;

“  Akşehirsporlu Sofu Baykalın cezalı olmasına rağmen maç esnasında saha içerisinde bulundu ve tarafımızdan konuyla ilgili hiçbir itiraz olmadı. Ancak Sofu Baykalın devre arasında soyunma odasına girmesi bile suçken hakem soyunma odasına girmesine tanıklık ettik ve hakemlerden konu ile ilgili açıklama beklememize rağmen bizlere herhangi bir açıklama yapılmadı açıklama yapamayacakları söylendi. “ dedi.

2 PENALTIMIZ VERİLMEDİ

İkinci devre başlamasıyla birlikte iki penaltılarının verilmediğini dile getiren Eyüp Boynukalın,  konunun peşine gideceklerini ve durumumuz ne olursa olsun hakkımız olan açıklamayı almak için her şeyi yapacağız dedi. Boynukalın Sözlerini Yarın durumla ilgili kamera kayıtlarını çıkarıp kamuoyu ile paylaşacağını da söyledi.