Akşener, Erem’in adaylığını resmen açıkladı 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Grup Toplantısı’nda partisinin Niğde Belediye Başkan adayının Eczacı Naim Erem olduğunu açıkladı. Akşener, kürsüye davet ettiği Erem’in kolunu kaldırırken, salonda “Naim başkan…” sloganları atıldı. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Grup Toplantısı’nda bazı il ve ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. 

Genel Başkan Akşener, Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu’nun, “Niğde’nin sevilen siyasetçi olarak nam salmış, başarılı eczacı Naim Erem…” hitabıyla kürsüye davet ettiği Naim Erem’in İYİ Parti Niğde Belediye Başkan Adayı olduğunu resmen deklare etti. 

Akşener, Niğde Belediye Başkan Adayı Naim Erem ve İl Başkanı Hakan Tereci ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve Niğde ekibine yerel seçimlerde başarı diledi.

Grup Toplantısında, “Naim başkan…”sloganları…

Erem’in adaylığının açıklandığı Grup Toplantısına katılmak üzere Niğde’den çok sayıda partili de özel araçlarıyla ve otobüslerle Ankara’ya gitti. 

İYİ Parti’nin haftalık Grup Toplantısı’nın yapıldığı salona giren partililer, Naim Erem’in adaylığının açıklandığı sırada, alkışlar eşliğinde “Naim başkan…” sloganları attı. 

İYİ Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Naim Erem, Grup Toplantısı’ndan sonra yaptığı açıklamada, başta Genel Başkanı Meral Akşener olmak üzere, Genel Başkan Yardımcıları ve Parti yöneticilerine ve kendisini desteklemek üzere Ankara’ya gelen il ve ilçe yöneticileri ile partililere ayrı ayrı teşekkür etti. 

Niğde’yi birlikte yöneteceğiz

Niğde Belediye Başkan adaylığının resmen açıkladığını ve haftalar öncesinden başlattıkları yerel seçim çalışmalarının temposunu biraz daha artıracaklarını anlatan Erem, “Niğde’nin makus talihini yenmek için çıktığımız bu yolda bizlere desteğini esirgemeyen Niğdeli hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta yapılacak seçimi kazanıp göreve geldikten sonra, şehrimizi, hemşehrilerimizle birlik