Haydi Niğdeliler Çeyrek Final Aşkına

Niğde Belediyesi, Avusturya Maçı İçin De Dev Ekran Kuruyor

Türe’den MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye ziyaret Türe’den MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye ziyaret

Niğde Belediyesi, A Milli Futbol Takımımızın, 2024 Avrupa Şampiyonasında Avusturya ile yapacağı maç için Ömer Halisdemir Meydanı’na dev ekran kuracak. Niğdeliler, Çekya maçında olduğu gibi tarihi öneme sahip Avusturya karşılaşmasını da dev ekrandan izleyebilecek.

A Milli Takımımızın, Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu’nda, 26 Haziran’da Çekya ile yaptığı son maç için Ömer Halisdemir Meydanı’na dev ekran kuran Niğde Belediyesi, ay yıldızlı ekibimizin yarın (2 Temmuz Salı) EURO 2024 son 16 turu maçında Avusturya ile yapacağı önemli karşılaşmayı da Niğdelilerin dev ekrandan izlemesine olanak sağlayacak.

Başkan Özdemir’den Davet

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, sporseverlere çağrıda bulunarak, A Milli Futbol Takımımızın Avusturya ile yapacağı maçı dev ekranlardan izlemeye davet etti.

Milli Heyecanı Birlikte Yaşayalım

Ay yıldızlı ekibimizin Avusturya maçını da kayıpsız atlatarak çeyrek finale yükselmesi için A Milli Takımımıza başarı dileyen Başkan Özdemir, “Milli heyecanı hep birlikte yaşamak için Ömer Halisdemir Meydanında buluşalım ve saat 22.00’de başlayacak karşılaşmada ay yıldızlı bayraklarımızla Millilerimizi destekleyelim” çağrısında bulundu.

Kaynak: Niğde Belediyesi Basın Bülteni