CHP Belediye Meclis Grup Sözcüsü Melikşah Başak, CHP’nin teklifiyle uyuşturucu ile yasadışı maddelerle mücadele komisyonu kurulma talebinin oy birliği ile kabul edildiğini açıkladı.

2024 Niğde yerel seçiminde seçilen Cumhuriyet Halk Partisi belediye meclis üyeleri tarafından, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e iletilen uyuşturucu ile yasadışı maddelerle mücadele komisyonunun kurulması talebi sunuldu.  

13 Nisan 2024 tarihinde yapılan ilk Meclis toplantısında CHP’nin teklifiyle sunulan komisyon kurulma talebi oy birliği ile kabul edildiğini belirten CHP Belediye Meclis Grup Sözcüsü Melikşah Başak, çalışmalara sivil toplum kuruluşları ile beraber kısa zaman içerisinde başlanacağını söyledi.

Galatasaray'ın şampiyonluğu Niğde’de  coşkuyla kutlandı Galatasaray'ın şampiyonluğu Niğde’de  coşkuyla kutlandı

CHP Belediye Meclis Grup Sözcüsü Melikşah Başak, Niğde’de son zamanlarda artan yasadışı maddelerle mücadelesi ile ilgili belediyenin de hassasiyetle katkıda bulunması için ortak çalışmak adına ilk adımı attı.  

  Başak’ın sunduğu teklif neticesinde Belediye - STK işbirliği süreci hızlandırdı. Başak bu teklifi ivedilikle meclis gündemine alıp, kabul eden Belediye Başkanı Sayın Emrah Özdemir olmak üzere, tüm Belediye Meclis Üyelerine teşekkürlerini iletti