DEAŞ üyesi Niğde otoyolunda  otobüste yakalandı DEAŞ üyesi Niğde otoyolunda  otobüste yakalandı

Niğde - Ak Parti Niğde Belediye Başkan adayı ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir sabah erken saatlerde bu vatan için canları feda eden şehitlerimize ve sonrada babasının kabrini ziyaret etti. 

Dün Ankara'da gerçekleştirilen Ak PArti Belediye Başkanları aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan !ın Ak Parti Niğde Belediye Başkanı adayı olarak açıkladığı ve mevcut belediye başkanımız ile yola devam dediği Emrah özdemir'i akşam saatlerinde Ankara dönüşü coşkulu bir kalabalık karşılamış, Hükümet Meydanında ise bu kalabalığa hitap etmiş ilgi ve alakaya teşekkür etmişti.

Başkan Özdemir, bu sabah erken saatlerde ilk önce şehitler ve sonra da merhum babası Hacı Emin Özdemir in kabrini ziyaret ederek onlara vefalı bir davranış gerçekleştirerek, kabirleri başında dua etti. 

Emrah Özdemir gerçekleştirdiği kabir ziyaretleri sonrası şu ifadelere yerverdi. 

" Dua ve vefa ile çıktığımız bu yolculukta ecdadımızı ziyaret ettik. Sabahın ilk saatlerinde bugünlerimizi borçlu olduğumuz Şehitlerimize akabinde her an yanımda olduğunu bildiğim kıymetli babamın kabrine uğrayıp duamızı okuduk. Rabbim nurlar içinde uyutsun"