Kemerhisar Belediye Başkanı Ramazan Oya, yeni yıl mesajı yayınladı. Başkan Oya mesajında, acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anılarıyla koca bir yılı daha geride bırakıldığını, millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 

2024 yılının Kemerhisar‘a Niğde’ye ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum diyen Başkan Oya mesajının devamında ise, "Kemerhisar Belediyesi olarak 2023 yılında yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık.

Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir.

Kemerhisar Belediyesi ailesi olarak, sizlerin gücünüzden güç alarak, Beldemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Kemerhisar’ımızı layık olduğuna yakışır bir kent haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Yönetim anlayışımızdaki temel ilkelerimizden biri herşey halk için Kemerhisar için felsefesini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Yapacağımız çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi, Kemerhisar’lıların yararı birinci önceliğimiz olacak.

Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek, Kemerhisar’ın çıkarı ve yararı doğrultusunda Sosyal Belediyecilik çalışmalarımızla da, çıtayı daha da yukarı taşıyacağız.

Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Kemerhisar Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2024 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.